Author Archives: dndekc

Вбивця покінчив життя самогубством

doneck1

31 липня 2013 року черговою частиною Червоногвардійського РВ м. Макіївки Донецької області отримано повідомлення про те, що поблизу шахтного відвалу по вул. Черняхівського знайдено труп Євгенії Нурзи.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, а також пересувна криміналістична лабораторія НДЕКЦ.
Під час огляду місця події встановлено, що жінка була зґвалтована, в обличчя потерпілої нанесені численні удари … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

За ДНК викрито вінницького ґвалтівника

gvalt1

14 лютого 2013 року до Теплицького РВ УМВС України у Вінницькій області звернулася Лілія Борової із заявою про те, що 12 лютого 2013 року близько опівночі на полі біля с. Соболівка із застосуванням фізичного насильства її зґвалтував чоловік на ім’я Анатолій.

У порядку оперативного реагування на повідомлення про вчинення тяжкого кримінального правопорушення на місце події виїхала … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Експерти підбили підсумки роботи за 2013 рік

IMG_0956

15 січня 2014 року відбулася відеоселекторна нарада керівного складу Експертної служби МВС України за результатами роботи 2013 року.
 
Відкриваючи нараду, очільник Експертної служби МВС України генерал-майор міліції Дмитро Жидков наголосив, що основною метою заходу є моніторинг стану виконання основних завдань, поставлених у попередні періоди. У своєму виступі він акцентував увагу присутніх … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Пам’ятка з дотримання правил пожежної безпеки під час новорічних свят

 
Наближаються новорічні свята. Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили і не зіпсували свята, обов’язково необхідно дотримуватися певних правил пожежної безпеки. Такі вимоги існують і до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування новорічних свят.
 
Влаштовуючи ялинку, неухильно дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки, а саме:
 
– ялинка має … Детальнiше

Роздiл Поради експерта | Коментування вимкнуто

Обережно з піротехнікою!

Важно уявити святкування новорічних свят без традиційної ялинки, феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо. Причому різноманітні піротехнічні іграшки закуповуються ще задовго до настання свята. І упродовж тривалих новорічних свят і зимових канікул та ще довго потому галасливі юрби дітей безупинно кружляють вулицями з піротехнічними забавками в руках.
Проте при купівлі таких виробів … Детальнiше

Роздiл Поради експерта | Коментування вимкнуто

Українські експерти ознайомилися з передовим досвідом німецьких колег

germany1

З метою ознайомлення з можливостями обладнання компанії Applied Biosystems Inc/Life Technologies (США), що використовується для проведення молекулярно-генетичних досліджень, фахівці ДНДЕКЦ МВС України відвідали спеціалізований HID тренінг-центру Life Technologies, розташований у м. Дармштадт (Німеччина).
Під час робочої зустрічі спеціаліст із застосування продукції HID компанії Life Technologies (США) С.В. Некрасов запропонував дві навчальні презентації.
Проведення першої презентації … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

Працівник Державного центру отримав Грамоту від Голови Верховної Ради України

magdiy1

 За вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку, самовіддану службу і високий професіоналізм, проявлені під час виконання службових завдань, та з нагоди Дня міліції правоохоронці отримали від Голови Верховної Ради України грамоти та цінні подарунки.
Серед нагороджених – заступник начальника відділу організації робіт з пошуку та знешкодження вибухових пристроїв і … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

День Святого Миколая

radomishel1

Експерти завітали до своїх вихованців у
День Святого Миколая

Вже не один рік поспіль працівники Державного центру МВС України спільно з представниками експертного підрозділу в Житомирській області напередодні новорічних свят відвідують своїх вихованців школи-інтернату санаторного типу в м. Радомишль, що на Житомирщині. Цього року відвідини співпали з чудовим святом – Днем Святого Миколая.
Гостинні … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 812345...Последняя »