Author Archives: redaktor2

Одеса вітала учасників 17 Української конференції з космічних досліджень

rom1

21–25 серпня 2017 року в Одесі відбулася 17 Українська конференція з космічних досліджень, у якій взяли участь 170 представників вітчизняних підприємств, організацій, навчальних закладів і зарубіжних наукових установ країн світу (Білорусі, Польщі, Ізраїлю, Грузії, Росії, Єгипту).

На конференції з цікавими доповідями виступили відомі вчені та досвідчені фахівці в космічній галузі. Водночас тривала активна … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Чернігівські експерти-балісти викрили браконьєра

los'

На Чернігівщині більше 20 % території регіону займають ліси, в яких водиться багато різноманітних диких звірів: лосі, олені, дикі кабани, лисиці, вовки, косулі та ін.
На території області функціонують два національні природні парки: Ічнянський і Мезинський.
Такі розкішні лісові масиви приваблюють не тільки туристів, а й браконьєрів.
У січні поточного року в Ніжинському районі … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Рідну дитину оцінили у сім тисяч доларів…

genetik_zp

16 травня 2017 року Запоріжжя сколихнула подія, що набула гучного резонансу і серед містян, і в засобах масової інформації.
Так, 12 квітня 2017 року киянка Олена Гуз, перебуваючи на восьмому місяці вагітності, разом зі своїм чоловіком Олегом через соціальні мережі познайомилися з потенційним покупцем власної дитини після її народження.
Проте покупець, запоріжанка … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Сумському корупціонеру не уникнути покарання

stop$

Нині боротьба з корупцією для багатьох країн, у тому числі й України, є надзвичайно важливим і водночас складним завданням.
У всьому світі проблему відмивання грошей пов’язують передусім з організованою злочинністю. Утім в Україні легалізацією незаконно отриманих грошей займаються посадовці різних рівнів, що є прямим наслідком глибокої «тінізації» економіки.
Так, на початку лютого … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Терориста викрили за фотозображеннями

xerson

З початком агресії з боку Російської Федерації проблема тероризму набула в Україні особливої актуальності. Її загострення спричинило чимало факторів, не останнє місце серед яких посідають потужна пропаганда країни-агресора, недостатній рівень громадянської свідомості, умисне бажання заподіяння шкоди патріотично налаштованим українцям та безпеці держави в цілому.
Працівники Експертної служби МВС разом з іншими … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Знаряддя злочину викрили херсонського розбійника

Molotok

26 квітня 2017 року в місті Скадовськ Херсонської області було скоєно розбійний напад на 56-річну Людмилу Криничну. Зі слів потерпілої, у під’їзді до неї ззаду підбіг невідомий і вдарив молотком по голові, після чого вирвав з рук сумку, в якій знаходилися гроші та мобільний телефон. Зовнішність зловмисника жінка не розгледіла.
Під час … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Братів-крадіїв викрито за слідами відмичок

zamok

27 червня 2017 року двоє невідомих шляхом підбору ключа проникли до квартири Тамари Шилової в місті Дніпро і скоїли крадіжку майна.
Під час огляду місця події правоохоронці вилучили циліндровий механізм замка з вхідних дверей.
Під підозру в скоєнні крадіжки потрапили Павло і Олег Петруки. В будинку підозрюваних було проведено обшук, під час якого … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Фрагменти волокон тканини «виказали» водія молоковоза

457

30 січня 2017 року на узбіччі дороги знайдено тіло невідомого чоловіка. Згодом з’ясувалося, що потерпілим виявився 24-річний Дмитро Якимчук, житель села Горинка Кременецького району, що на Тернопільщині.
Під час огляду місця події на сніговому покритті узбіччя дороги правоохоронці виявили та вилучили фрагменти волокон тканини.
У результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів вдалося вийти … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 2512345...1020...Последняя »