Author Archives: redaktor2

Луганські експерти викрили «виробника» вибухівки

1

25 вересня 2017 року правоохоронці затримали Ростислава Черниша через підозрілий згорток. Як  з’ясувалося згодом, у поліетиленовому пакеті, обклеєному липкою стрічкою коричневого кольору, загорнутому в шматок тканини, ймовірно, з метою маскування, знаходився вибуховий пристрій.
Затриманий пояснив правоохоронцям, що згорток знайшов на вулиці випадково і навіть не здогадується, що в ньому знаходиться.
Для з’ясування належності … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Дніпропетровщині затримано наркоторговця

1

10 вересня 2017 року дніпропетровські правоохоронці виявили та вилучили у Карена Урсулова 28 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Димедрол» і 10 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Соннат».
Того ж дня у Олега Захарова та Дмитра Шакірова також виявили по 6 пігулок димедролу.
Вилучені об’єкти відразу було надіслано до Дніпропетровського НДЕКЦ МВС для  подальших досліджень.
Під час … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Криміналістичний консорціум Великого шовкового шляху зібрав експертів-генетиків з усього світу

foto_2

На запрошення керівництва Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху завідувач відділу обліку генетичних ознак людини лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС Іван Домбровський взяв участь у 2-й конференції Криміналістичного консорціуму Великого шовкового шляху, що проходила впродовж 06–07 листопада 2017 року в місті Сіань (Китайська Народна Республіка).
Нагадаємо, що рік тому Іван уже був учасником … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

Дитячий розважальний центр зазнав півмільйонних збитків

zapor

У вересні 2017 року запорізькі правоохоронці отримали від керівництва дитячого розважального центру «Телесик» повідомлення про шахрайські дії одного з працівників.
Розрахунок за послуги на території розважального центру здійснюється шляхом списання їх вартості з клієнтської картки, яка попередньо поповнюється на певну суму. Як стало відомо правоохоронцям, у період з березня до серпня … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Львівщині викрито розповсюджувача порнографічної продукції

image001

Упродовж квітня – травня минулого року правоохоронці зафіксували низку фактів розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру з використанням пірингової мережі «eMule».
Під підозру в скоєнні протиправних дій потрапив Дмитро Ходченко. Під час обшуку в квартирі підозрюваного правоохоронці вилучили системний блок, який надіслали до Львівського НДЕКЦ МВС для проведення комплексної комп’ютерно-технічної та мистецтвознавчої експертизи.
Досліджуючи системний блок, … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Проблеми судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності не втрачають актуальності

dsc_0041

7 листопада 2017 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).
У роботі Секції взяли участь 12 судових експертів у сфері інтелектуальної … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

ДТП сталася через несправність транспортних засобів

1

Транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки, саме тому він повинен утримуватися в справному стані. Мало того, Правилами дорожнього руху України заборонено експлуатацію несправного транспортного засобу.
Проте інколи водії свідомо нехтують цими правилами, створюючи реальну небезпеку для свого життя та життя інших учасників дорожнього руху.
Так, у місті Рівному на перехресті вулиць Дворецька … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Донецькі експерти-почеркознавці викрили аферистів

donectk

Відповідно до норм чинного законодавства України залучення певних підприємств чи організацій для проведення робіт з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів має відбуватися на конкурсних засадах.
Проте, як стало відомо правоохоронцям, на об’єктах соціальної сфери Донецької області до проведення будівельно-монтажних робіт упродовж березня – вересня 2016 року залучалися робітники лише на підставі … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 2812345...1020...Последняя »