Роздiл: Приклади передового досвіду

Луганські експерти викрили «виробника» вибухівки

1

25 вересня 2017 року правоохоронці затримали Ростислава Черниша через підозрілий згорток. Як  з’ясувалося згодом, у поліетиленовому пакеті, обклеєному липкою стрічкою коричневого кольору, загорнутому в шматок тканини, ймовірно, з метою маскування, знаходився вибуховий пристрій.
Затриманий пояснив правоохоронцям, що згорток знайшов на вулиці випадково і навіть не здогадується, що в ньому знаходиться.
Для з’ясування належності … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Дніпропетровщині затримано наркоторговця

1

10 вересня 2017 року дніпропетровські правоохоронці виявили та вилучили у Карена Урсулова 28 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Димедрол» і 10 пігулок сильнодіючого лікарського засобу «Соннат».
Того ж дня у Олега Захарова та Дмитра Шакірова також виявили по 6 пігулок димедролу.
Вилучені об’єкти відразу було надіслано до Дніпропетровського НДЕКЦ МВС для  подальших досліджень.
Під час … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Дитячий розважальний центр зазнав півмільйонних збитків

zapor

У вересні 2017 року запорізькі правоохоронці отримали від керівництва дитячого розважального центру «Телесик» повідомлення про шахрайські дії одного з працівників.
Розрахунок за послуги на території розважального центру здійснюється шляхом списання їх вартості з клієнтської картки, яка попередньо поповнюється на певну суму. Як стало відомо правоохоронцям, у період з березня до серпня … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

На Львівщині викрито розповсюджувача порнографічної продукції

image001

Упродовж квітня – травня минулого року правоохоронці зафіксували низку фактів розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру з використанням пірингової мережі «eMule».
Під підозру в скоєнні протиправних дій потрапив Дмитро Ходченко. Під час обшуку в квартирі підозрюваного правоохоронці вилучили системний блок, який надіслали до Львівського НДЕКЦ МВС для проведення комплексної комп’ютерно-технічної та мистецтвознавчої експертизи.
Досліджуючи системний блок, … Детальнiше

Роздiл Без рубрики, Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

ДТП сталася через несправність транспортних засобів

1

Транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки, саме тому він повинен утримуватися в справному стані. Мало того, Правилами дорожнього руху України заборонено експлуатацію несправного транспортного засобу.
Проте інколи водії свідомо нехтують цими правилами, створюючи реальну небезпеку для свого життя та життя інших учасників дорожнього руху.
Так, у місті Рівному на перехресті вулиць Дворецька … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Донецькі експерти-почеркознавці викрили аферистів

donectk

Відповідно до норм чинного законодавства України залучення певних підприємств чи організацій для проведення робіт з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів має відбуватися на конкурсних засадах.
Проте, як стало відомо правоохоронцям, на об’єктах соціальної сфери Донецької області до проведення будівельно-монтажних робіт упродовж березня – вересня 2016 року залучалися робітники лише на підставі … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Тернопільські правоохоронці викрили наркозлочинне угруповання

tern_nark

З кожним роком мережева торгівля наркотиками в Україні набуває стрімкого розвитку. Сучасні інформаційні технології дають змогу наркоторговцям охопити широке коло споживачів своєї «продукції», залишаючись при цьому в тіні.
Поміж різноманітних способів розповсюдження наркотиків особливо популярними серед наркодилерів стали так звані закладки, що виключають безпосередній контакт покупця з продавцем, тому правоохоронцям доволі складно … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Полювання закінчилося загибеллю мисливця

rovn_ruzh

Здавна Полісся славиться розкішними мисливськими угіддями, приваблюючи мисливців з усієї України.
Так, 21 квітня 2017 року четверо жителів села Сварецевичі, що на Рівненщині, вирушили на полювання. Коли настав час обіду, як у більшості чоловічих компаній, не обійшлося без оковитої. Несподівано між 25-річним Денисом Собком і 30-річним Сергієм Прилепою виникла сварка, під … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Страница 1 из 2112345...1020...Последняя »