Monthly Archives: Вересень 2017

Експерти ознайомилися з новітніми розробками компанії Phenomenex

fotovizit

19 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітав менеджер компанії Phenomenex (США) з розвитку рідинної хроматографії в Європі Маркус Жамейтат разом із представниками компанії «Реалаб»(Україна) Володимиром Днесем і Тимофієм Чижиковим.
Основною метою зустрічі стало ознайомлення з новітніми розробками компанії Phenomenex у галузі рідинної хроматографії. Маркус Жамейтат розповів українським фахівцям про можливості рідинної хроматографії для розділення складних … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво | Коментування вимкнуто

В українських експертів – найсучасніші ідентифікаційні системи

4

11 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітали представники компанії Laboratory Imaging s.r.o. Йозеф Майкс, виконавчий директор, і Міхал Малі, спеціаліст з методичної підтримки, для проведення інсталяції сучасного обладнання та навчання українських експертів використанню його в практичній діяльності.
Нагадаємо, що нещодавно експерти отримали новітнє обладнання, а саме:
– автоматизовану балістичну ідентифікаційну систему BalScan;
– автоматизовану комплексну трасологічну систему … Детальнiше

Роздiл Міжнародне співробитництво, Новини | Коментування вимкнуто

Одеса вітала учасників 17 Української конференції з космічних досліджень

rom1

21–25 серпня 2017 року в Одесі відбулася 17 Українська конференція з космічних досліджень, у якій взяли участь 170 представників вітчизняних підприємств, організацій, навчальних закладів і зарубіжних наукових установ країн світу (Білорусі, Польщі, Ізраїлю, Грузії, Росії, Єгипту).

На конференції з цікавими доповідями виступили відомі вчені та досвідчені фахівці в космічній галузі. Водночас тривала активна … Детальнiше

Роздiл Новини | Коментування вимкнуто

Чернігівські експерти-балісти викрили браконьєра

los'

На Чернігівщині більше 20 % території регіону займають ліси, в яких водиться багато різноманітних диких звірів: лосі, олені, дикі кабани, лисиці, вовки, косулі та ін.
На території області функціонують два національні природні парки: Ічнянський і Мезинський.
Такі розкішні лісові масиви приваблюють не тільки туристів, а й браконьєрів.
У січні поточного року в Ніжинському районі … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Рідну дитину оцінили у сім тисяч доларів…

genetik_zp

16 травня 2017 року Запоріжжя сколихнула подія, що набула гучного резонансу і серед містян, і в засобах масової інформації.
Так, 12 квітня 2017 року киянка Олена Гуз, перебуваючи на восьмому місяці вагітності, разом зі своїм чоловіком Олегом через соціальні мережі познайомилися з потенційним покупцем власної дитини після її народження.
Проте покупець, запоріжанка … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Сумському корупціонеру не уникнути покарання

stop$

Нині боротьба з корупцією для багатьох країн, у тому числі й України, є надзвичайно важливим і водночас складним завданням.
У всьому світі проблему відмивання грошей пов’язують передусім з організованою злочинністю. Утім в Україні легалізацією незаконно отриманих грошей займаються посадовці різних рівнів, що є прямим наслідком глибокої «тінізації» економіки.
Так, на початку лютого … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто

Терориста викрили за фотозображеннями

xerson

З початком агресії з боку Російської Федерації проблема тероризму набула в Україні особливої актуальності. Її загострення спричинило чимало факторів, не останнє місце серед яких посідають потужна пропаганда країни-агресора, недостатній рівень громадянської свідомості, умисне бажання заподіяння шкоди патріотично налаштованим українцям та безпеці держави в цілому.
Працівники Експертної служби МВС разом з іншими … Детальнiше

Роздiл Приклади передового досвіду | Коментування вимкнуто