Експерт-вибухотехнік ДНДЕКЦ знову серед учасників міжнародного марафону

8 жовтня в столиці відбувся восьмий міжнародний Київський марафон «Wizz Air Kyiv City Marathon 2017». Це престижний біговий захід, якому присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації.

Цього року Майдан Незалежності зібрав рекордну кількість учасників – 10 тисяч бігунів з 52 країн, яких підтримували тисячі уболівальників.

Маршрут Wizz Air Kyiv City Marathon розпочався і закінчився на Хрещатику та пролягав через центр столиці, Поділ, міст Патона, історичні вулиці Печерського й Шевченківського районів.

На старт головної дистанції у 42,195 км вийшли майже 1200 марафонців. Серед них і Сергій Вишневський, судовий експерт-вибухотехнік відділу пожежотехнічних досліджень вибухотехнічної лабораторії ДНДЕКЦ МВС.

Нагадаємо, що в квітні цього року Сергій став дебютантом чемпіонату України з напівмарафонської дистанції «Nova Poshta Kyiv Half Marathon-2017». Під час свого першого забігу він здолав дистанцію напівмарафону за 1 год 45 хв і фінішував 674-м.

Подальші місяці активних тренувань не були марними, адже за підсумками марафону «Wizz Air Kyiv City Marathon 2017» Сергій фінішував 715-м з результатом у 4 год 34 хв.

Щиро вітаємо Сергія зі значними успіхами та бажаємо подальших спортивних досягнень!