З нагоди Дня автомобіліста і дорожника в Харкові організували Міжнародну конференцію

Щороку до Дня автомобіліста і дорожника в Харкові організовують проведення міжнародної конференції, що вже стало доброю традицією. От і цього року на базі автомобільного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) 19–20 жовтня було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Автомобільний транспорт і автомобілебудування. Новітні технології і методи підготовки фахівців», присвячену 50-річчю кафедри «Двигуни внутрішнього згорання» ХНАДУ. 

У заході взяли участь як вітчизняні, так і зарубіжні вчені й досвідчені фахівці. Серед учасників Конференції були представники Білорусі, Узбекистану, Грузії, Болгарії, Німеччини, Польщі та інших країн.

Після офіційного відкриття та пленарного засідання подальша робота Конференції тривала у форматі тематичних секцій.

  1. Тенденції розвитку конструкції автомобілів.
  2. Технічна експлуатація і сервіс автомобілів.
  3. Технології виробництва і ремонту автомобілів.
  4. Перспективні двигуни внутрішнього згоряння.
  5. Моделювання робочих процесів і конструкцій.
  6. Автотехнічна експертиза та автотехнічні дослідження.

У заході активну участь взяли і представники Експертної служби МВС: заступник директора ДНДЕКЦ Костянтин Дубонос, завідувач лабораторії автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Віктор Зайцев, заступник директора Харківського НДЕКЦ Сергій Шевцов та ін.

Під час дводенного заходу лунали цікаві доповіді та порушувалися актуальні проблемні питання, що стосуються автомобілебудування, автотехнічної експертизи, дорожньо-транспортних пригод, особливостей підготовки фахівців тощо. Зокрема, Віктор Зайцев присвятив свою доповідь актуальним питанням професійної підготовки судових експертів, а Сергій Шевцов під час засідання секції розповів про нові критерії якості та достовірності в судовій автотехнічній експертизі.

Усі матеріали, що були озвучені та не озвучені через брак часу, увійшли до збірника наукових праць Конференції, який отримав кожен з учасників.

На завершення варто зазначити високий рівень організації проведеного заходу та його виключно практичне спрямування за участі провідних науковців і досвідчених фахівців з різних країн світу. 

ДНДЕКЦ МВС України

Comments are closed.