Проблеми судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності не втрачають актуальності

7 листопада 2017 року на базі Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України відбулося засідання Секції судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – Секція).

У роботі Секції взяли участь 12 судових експертів у сфері інтелектуальної власності з Центру, Київського науково-дослідного інституту судової експертизи (КНДІСЕ), Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Заслуженого проф. М.С. Бокаріуса (ХНДІСЕ), Донецького науково-дослідного інституту судової експертизи (ДНДІСЕ), Одеського науково-дослідного інституту судової експертизи (ОНДІСЕ), Кропивницького відділення КНДІСЕ.

Серед запрошених учасників заходу і завідувач відділу досліджень у сфері інтелектуальної власності лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС Людмила Черненко.

 

Під час засідання Секції учасники активно обговорювали актуальні питання, що стосуються результатів апробації та впровадження наукових розробок відповідно до планів поточного року, перспективних наукових розробок у сфері судової експертизи з інтелектуальної власності, плану роботи Секції на наступний рік та ін.

Одним із важливих питань, щодо якого було прийнято рішення (резолюцію), стосувалося рецензій на висновки судових експертів, проведених судовими експертами, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, або іншими фізичними особами. Прийняте рішення буде оприлюднене в установленому порядку після внесення редакційних правок.

Загалом дискусії навколо нагальних проблем судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності не припиняються та нині досить часто лунають під час різноманітних публічних заходів: семінарів, круглих столів тощо. І хоча проблем не меншає, та фахівці з різних відомств, які мають багаторічні напрацювання і щиро вболівають за свою справу, спільними зусиллями досить активно і впевнено крокують у пошуку їх вирішення.

 

ДНДЕКЦ МВС України

Comments are closed.