Навіщо потрібен психолог?

Більшість людей вважають, що не потребують допомоги психолога та його консультацій, маючи друзів та сім’ю, з якими  можна поділитися та обговорити  свої проблеми та переживання. Підтримка близьких та рідних надзвичайно важлива, але при спілкуванні з психологом Ви отримуєте не лише співчуття, а й бонуси у вигляді діючих порад та можливість вивільнити  негативні емоції.

Вивчати себе та шукати  відповіді самостійно – заняття цікаве та корисне. Та іноді життєві обставини заганяють людину в глухий кут, коли наступає момент браку ресурсів та відсутності знань для виходу з кризового стану. Більшість людей намагаються знайти поради в інтернет-просторі, однак, ці пошуки не можуть бути результативними, адже розв’язання будь-якої ситуації з конкретною людиною вимагає врахування індивідуальних психологічних особливостей.

 В цьому випадку Ви скажете, що час лікує, потрібно трошки потерпіти  ховаючи проблему, переживання, почуття в собі та виражаєте їх у вигляді агресії та проявів проблем із здоров’ям. На жаль, така тактика тільки погіршує ситуацію..

Перевага психолога в тому, що він бачить ситуацію глибше і проводить діагностику Вашого психологічного стану.

Наша психіка дуже тонка сфера і є частиною нашого душевного і психологічного здоров’я. Тому, бережіть себе і вчасно звертайтеся за кваліфікованою підтримкою та психологічним розвантаженням.