Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань

Привітання Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського із Днем знань

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України! 

Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас з початком нового навчального року та Днем знань!

Сьогодні в Україні відзначається свято, яке об’єднує велику спільноту колишніх, сучасних та майбутніх здобувачів освіти та освітян. Це також сімейне свято, адже освічена, талановита та інноваційна молодь є гордістю будь-якої родини.   

Щодня ми разом виконуємо головне завдання – забезпечуємо безпечні умови для розвитку нашого суспільства, оберігаємо спокій громадян. Невдовзі майбутнім поліцейським, рятівникам, прикордонникам і гвардійцям стояти на сторожі закону, правди і справедливості. 

Завдання колективів наших закладів освіти – навчити випускників бути ефективними та ініціативними, використовуючи для цього сучасні досягнення науки і техніки, залучаючи найкращий зарубіжний досвід. Вірю в те, що здібності наших викладачів, їхні наполегливість та фаховість стануть запорукою формування майбутньої еліти правоохоронців нашої країни. 

Особливе свято сьогодні в родинах першокурсників. Щиро вітаю ваш вибір здобувати освіту в закладах освіти системи Міністерства внутрішніх справ України. Сподіваюся, що ви знайдете тут друзів і однодумців, повірите у власні сили, отримаєте знання та навички для досягнення професійних успіхів. 

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу! 

Слава Україні! 

Міністр внутрішніх справ України  

Денис Монастирський

Tвітнути
Поділитися
Поділитися
Pin