Що відбувається з нами, коли ми відвідуємо психологічні тренінги?

У кожного з нас наступає момент, коли ми розуміємо, що без допомоги психолога нам не обійтися. Так, як психолог допомагає усвідомлено зануритися в себе і познайомитися з тим, що відбувається всередині і тоді «маски» та бар’єри зникають, але якщо, Ви залишитеся в «масці» (тому, що Ваш особистий світ незнайомий і лячно випускати його на поверхню та всі свої почуття, переживання), то істинні почуття, переживання рано чи пізно почнуть прориватися назовні. 

Але через 10-15 років  усі переживання, почуття будуть  більш болісно прориватися назовні, так, як Ви усвідомлюєте, що не знаєте себе, не знаєте чого хоче партнер, чоловік чи жінка, бажаєте розлучитися чи розійтися зі своїм партнером, що прожили так і не ризикнувши стати тим, ким мріяли. Ефективною психологічною допомогою буде тренінги на яких Ви свій біль, почуття і переживання  перенесете більш легше з людьми у яких схожі переживання і почуття.

Повірте, Вам не буде комфортно і добре, якщо Ви все своє життя проживете не відчувши і не проживши до кінця свої страхи, переживання, почуття, так і не розібравшись в тому, що  відбувається з Вами в середині і чого Ви хочете самі.

На психологічних тренінгах люди знімаючи з себе «маски» задають собі питання:

  • В чому суть мого бізнесу чи я живу один (а)?
  • В чому суть створення мною сім’ї, якщо я не знаходжу на неї час?
  • В чому суть моєї кар’єри, якщо я не хочу брати на себе відповідальність за свої вчинки?
  • Навіщо я тут?
  • Що для мене значить сім’я?
  • Що робити далі?
  • Чи можу я вибачити людей, які завдали мені болю?

Якщо людина не знає себе, не знає своїх істинних  бажань і запитів, не розуміє  чим може поділитися з іншими то, як можуть скластися гармонічні відносини?

Краще бути не таким привабливим і подумати, що можна зробити для того щоб я був (ла) щасливий (а) ніж побудувати своє життя на страхах, що Вас не приймуть таким як Ви є у соціумі.

Розбирайтеся зі своїми внутрішніми почуттями, а також пізнавайте себе – це досить корисно!

Будьте справжніми, адже кожен з Вас унікальна особистість.