Участь психолога ДНДЕКЦ у міжнародному тренінгу-марафоні

Професійний корпоративний психолог повинен володіти різними психотехніками, для того щоб зберігати баланс взаємозв’язків у колективі. Окремим напрямом роботи психолога є проведення групових тренінгів з керування стресом, вирішення конфліктів та ефективної комунікації. Найважливішою умовою успішності психолога в його професійній діяльності є розвиток професійно-важливих якостей та підвищення кваліфікації.
Психолог ДНДЕКЦ Любов Остролуцька взяла участь у чотириденному міжнародному тренінгу-марафоні. Тренінг-марафон дозволяє підвищувати кваліфікацію, набувати нового досвіду, отримувати знання від практичних психологів, коучерів  з усього світу. За чотири дні було відвідано велику кількість майстер-класів, тренерських майстерень та демонстраційних занять. На одному з міні-тренінгів відбувся обмін досвідом з  доктором психологічних наук, ментальним тренером , консультантом NBA в Ізраїлі – Одед Кравтчик. 

Любов Остролуцька не лише отримала нові знання і підвищила кваліфікацію, а й виступила як тренер, провівши два міні-тренінги.