Психолог

Психолог сектору практичної психології відділу кадрового менеджменту Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, бізнес-тренер, психолог – практик, коуч, автор тренінгових програм «Успішний керівник», «Про що мовчать чоловіки», «Таємниці жіночої сили», «Що робити з важким підлітком», «Булінг: юридичні та психологічні аспекти для батьків і дітей», «Лідер в колективі та як з ним співпрацювати (для керівників)», колишній керівник «Psy Studio» (психологічна студія – комплекс), сертифікований спеціаліст асоціативних методів роботи в консультуванні та психотерапії, з 2017 року сертифікований тренер Міжнародного фестивалю «Світ психології».

Публікації:

1. Інтернет-видання “Gazeta.ua”

2. Інтернет-видання “Gazeta.ua”

3. Газета “Вгору”

4. Блог “Інтерв’ю з України”

Контактний телефон: (067) 366-02-83

На результати психологічного тестування крім тривалої хвороби впливає загальний фізичний та емоційний стан.

Однак, тестування не є вичерпним методом психодіагностики особистості. Тому для об’єктивності та цілісності результатів психолог використовує безліч різноманітних технік і методів психодіагностики, які спрямовані на визначення психологічного стану особи, яка мала чи має тривале захворювання.

При проведенні загальної експрес-діагностики колективу, усі проходять однакові психологічні тести, лише за потреби, окремим працівникам можуть бути надані додаткові тести або проведена індивідуальна співбесіда.

Проте при проведені психодіагностики конкретної особи, тести однаковими для кожного не можуть бути, бо кожен з нас індивідуальність з неповторними властивостями психіки. Різновидність тестів залежать від цілей і потреб проведення психодіагностики особи.  

Існують соціально-етичні вимоги до роботи психолога,  серед яких пріоритетним є дотримання конфіденційності. Тобто результати психологічного тестування, психодіагностики не розголошуються без персональної, письмової згоди на це особи, яка проходила тестування чи психодіагностику.