4. Інформація щодо переможців конкурсу

ІНФОРМАЦІЯ

щодо переможців конкурсу на заміщення вакантних наукових посад, проведеного відповідно до наказу ДНДЕКЦ МВС від 23.08.2019 № 79-Н

«Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад у Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України»

  1. Бартащук Світлана Степанівна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  2. Пашкевич Ірина Олександрівна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  3. Хахановська Ольга Віталіївна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  4. Глушко Анатолій Петрович переміг в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника (0,5 ставки, за сумісництвом) відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи.
  5. Січкар Наталія Миколаївна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи.

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо переможців конкурсу на заміщення вакантних наукових посад лабораторії навчальної та наукової роботи Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України проведеного відповідно до наказу ДНДЕКЦ МВС від 05.12.2019 № 114-Н

«Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад у Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України»

 

     За результатами проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад переможцями стали:

  1. Косенко Світлана Сергіївна – на посаду завідувача лабораторії навчальної та наукової роботи;
  2. Крикун Ганна Сергіївна – на посаду наукового співробітника сектору забезпечення роботи наукової ради відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи;
  3. Кузьмін Сергій Аркадійович – на посаду наукового співробітника відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи (0,25 ставки, за сумісництвом);
  4. Чміленко Оксана Петрівна – на посаду наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.