4. Інформація щодо переможців конкурсу

ІНФОРМАЦІЯ

щодо переможців конкурсу на заміщення вакантних наукових посад, проведеного відповідно до наказу ДНДЕКЦ МВС від 23.08.2019 № 79-Н

«Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад у Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України»

 

  1. Бартащук Світлана Степанівна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  2. Пашкевич Ірина Олександрівна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  3. Хахановська Ольга Віталіївна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу наукової організації редакційно-видавничої та бібліотечної роботи лабораторії навчальної та наукової роботи.
  4. Глушко Анатолій Петрович переміг в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника (0,5 ставки, за сумісництвом) відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи.
  5. Січкар Наталія Миколаївна перемогла в конкурсі на заміщення посади наукового співробітника відділу навчальної та наукової діяльності лабораторії навчальної та наукової роботи.