Представники Федеральної поліції Бразилії вивчали досвід житомирських експертів

Наприкінці січня поточного року до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України завітала іноземна делегація у складі представників Федеральної поліції Бразилії.

Упродовж дводенного візиту житомирські експерти знайомили іноземних гостей з особливостями процесу ідентифікації відбитків пальців з використанням технологічного інструментарію автоматизованих дактилоскопічних ідентифікаційних систем «Сонда» і «Дакто–2000», які вже багато років поспіль перебувають на озброєнні підрозділів Експертної служби МВС України та приносять позитивні результати.

Окрім особливостей використання автоматизованих дактилоскопічних ідентифікаційних систем, українські та бразильські експерти обговорили низку проблемних питань, що нерідко виникають у практичній експертній діяльності під час процесу ідентифікації відбитків пальців, а також стосуються організаційних, нормативних та інших аспектів роботи за напрямом дактилоскопічних досліджень.

Загалом захід пройшов у дружній атмосфері взаєморозуміння, довіри та конструктивного діалогу. На завершення зустрічі іноземні гості відмітили професійність українських експертів і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

ДНДЕКЦ МВС України