У Державному центрі відбулася презентація новітніх розробок компанії «Promega»

Всесвітньо відома компанія «Promega» спеціалізується на виготовленні різноманітного обладнання та інструментів для молекулярної біології, а також більше 2 тис. видів реагентів, у т.ч. для виділення ДНК, клонування, імунологічної детекції тощо.

Щоб презентувати останні свої розробки, 15 квітня 2016 року до Державного центру завітали менеджери компанії «Promega», а також представники її авторизованого партнера в Україні – компанії ТОВ «Інтегрейтед Медікал Груп».

Під час проведеної зустрічі експерти-біологи ознайомилися з новинками компанії, зокрема сучасними наборами реактивів для проведення реакції ампліфікації, кількісного та якісного аналізу ДНК «Power Plex Fusion 6C» і «Power Quant System», їх характеристиками та перевагами порівняно з попередніми аналогами, а також результатами валідаційних досліджень зазначених наборів.

У рамках заходу відбулася і презентація нового генетичного аналізатора та програмного забезпечення для дослідження ДНК.

На завершення презентації представник компанії «Promega» запропонував експертам провести апробацію новітніх реагентів «Power Plex Fusion 6C» і «Power Quant System» з метою вивчення можливості їх застосування в практичній діяльності.

Сподіваємося, що надана можливість проведення апробації на базі лабораторії біологічних досліджень Державного центру стане ще одним важливим кроком до технічного вдосконалення та подальшої плідної співпраці з компанією «Promega».

ДНДЕКЦ МВС України