«Новопсковський стрілок» опиниться за ґратами

26 серпня 2016 року о 17:30 луганські правоохоронці отримали повідомлення від лікарів хірургічного відділення однієї з лікарень смт. Новопсковська про те, що до приймального відділення доставлено у непритомному стані з вогнепальним пораненням Микиту Нагорного.

Для перевірки та з’ясування всіх обставин було залучено фахівця-баліста Луганського НДЕКЦ МВС.

Під час операції з ушкодженої ділянки тіла потерпілого лікар-хірург вилучивдеформований фрагмент кулі від автомата конструкції Калашникова.

Знайомий потерпілого Микола Тимофієнко, який доставив його до лікарні, пояснив, що вони разом їхали на автомобілі Микити, та коли наблизилися до автомобіля ВАЗ 2107 сірого кольору, що стояв на узбіччі дороги, пролунав звук пострілу, після чого Микита поскаржився на біль і знепритомнів.

Під час огляду місця події поблизу дороги, що веде у напрямку смт. Новопсков, у кущах було виявлено та вилучено автомат конструкції Калашникова. Незабаром надійшла інформація про виявлення біля магазину в смт. Новопсков автомобіля ВАЗ 2107.

Водій автомобіля Роман Зернов категорично заперечував свою причетність до скоєння зазначеного злочину і навіть дозволив здійснити огляд транспортного засобу. Під час проведення огляду було вилучено гільзу, яку разом зі зброєю та фрагментом кулі направили до Луганського НДЕКЦ МВС для подальших досліджень.

За результатами проведеної судової балістичної експертизи було встановлено, що гільза, вилучена під час огляду автомобіля ВАЗ 2107, стріляна з автомата АКС-74, наданого на дослідження.

Після пред’явлення результатів експертизи Роман Зернов частково визнав свою провину в скоєному злочині, посилаючись на необережне поводження з автоматом, який він випадково знайшов, і відсутність навичок поводження зі зброєю.

Завдяки своєчасній допомозі знайомого та лікарів життю й здоров’ю Микити Нагорного вже нічого не загрожує. А «новопсковському стрілку» доведеться відповідати перед судом за забавки зі зброєю, які могли коштувати людині життя.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

 

ДНДЕКЦ МВС України