Провину крадіїв довели хмельницькі експерти-трасологи

20 травня 2016 року невідомі особи, зламавши пластикове вікно, проникли до будинку Миколи Семенова в м. Хмельницькому, звідки таємно викрали телевізор.

Під час проведення огляду місця події на рамі пластикового вікна виявлено слід знаряддя зламу, з якого було виготовлено зліпок.

23 травня 2016 року було скоєно аналогічний злочин: невідомі шляхом віджиму рами вікна проникли до медичного центру «Harvard Medical» у м. Хмельницькому, звідки таємно викрали кошти в сумі 1 000 грн. та медичні інструменти.

Під час проведення огляду місця події на підлозі правоохоронці виявили слід низу підошви взуття, який вилучили на відрізок дактилоскопічної плівки.

За оперативною інформацією стало відомо, що до вчинення крадіжок можуть бути причетні місцеві жителі: 17-річний Денис Зоценко та 15-річний Сергій Хомяков, які незабаром і були затримані.

Під час обшуку в підозрюваного Зоценка правоохоронці виявили та вилучили викрутку з чорним руків’ям.

За місцем проживання підозрюваного Хомякова було вилучено пару кросівок «Reebok».

Вилучені об’єкти направили до Хмельницького НДЕКЦ МВС України для подальших досліджень.

У результаті проведених досліджень експерти встановили подвійний збіг: сліду знаряддя зламу, зліпок із якого вилучено з місця події, та однієї з робочих поверхонь викрутки, вилученої у Дениса Зоценка, а також сліду взуття, вилученого з місця події, та експериментального відтиску підошви кросівка «Reebok» на ліву ногу, вилученого у Сергія Хомякова.

Отже, результати проведених досліджень лягли в основу доказування провини підозрюваних у скоєнні крадіжок.

 

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

 

ДНДЕКЦ МВС України