Дискотека у сільському клубі закінчилася бійкою зі стрільбою

28 серпня 2016 року вночі сумські правоохоронці отримали повідомлення про бійку хлопців на дискотеці в селі Саї.

Як з’ясувалося згодом, місцеві парубки Павло Нагорний, Дмитро Шокун і МикитаСергієнко, попередньо прихопивши зброю, завітали до сільського клубу на дискотеку. Трійка згаданих молодиків спочатку спровокувала сварку з групою інших відвідувачів дискотеки, що згодом переросла в бійку, під час якої Катерина Осипова отримала вогнепальне поранення в ногу. Дівчину відразу відвезли до лікарні. Під час операції лікарі з рани вилучили металеву кулю.

Під час огляду місця події правоохоронці зброю не знайшли. Проте знайшлися свідки, які розповіли, що бачили, як невідома особа викидала в ставок предмет, схожий на револьвер.

І незабаром на дні ставка, дійсно, було знайдено револьвер, який, за показаннями свідків, належить Павлу Нагорному.

Вилучені об’єкти направили до Сумського НДЕКЦ для проведення подальших досліджень.

Під час балістичної експертизи експерти встановили, що куля, вилучена з рани нижньої кінцівки Катерини Осипової, була стріляна з револьвера ALFA mod. 440 калібру 4 мм, який належить Павлу Нагорному.

Отже, результати балістичної експертизи допомогли слідству не лише ідентифікувати зброю, з якої заподіяно тілесні ушкодження дівчині, а й стати прямим доказом причетності Павла Нагорного до скоєння злочину.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України