Власноруч відкрити додаткові категорії не вдалося

Для легкого і швидкого збагачення люди нерідко вдаються до різноманітних способів і засобів, нехтуючи при цьому нормами моралі та закону і водночас забуваючи про серйозні наслідки таких легковажних вчинків.

Так, працівник територіального сервісного центру м. Кременець повідомив тернопільських правоохоронців про те, що Олег Нікітін звернувся з проханням виготовити посвідчення водія, проте надані ним документи викликали сумніви у їх достовірності.

Свідоцтво та екзаменаційну картку водія після вилучення відразу направили до Тернопільського НДЕКЦ для проведення подальших досліджень.

У результаті проведеного дослідження експертам вдалося виявити в свідоцтві зміни первинного змісту шляхом дописування, наведення та обведення літер, унаслідок чого первинний запис «водії тр. засобів категорії В» набув такого змісту: «водії тр. засобів категорій А В та С». До тексту екзаменаційної картки також вносилися зміни, внаслідок яких на лицьовому та зворотному боках документа первинний запис «В» набув змісту «АВС».

Отже, результати експертизи лягли в основу доказування факту підробки документів, а міру відповідальності винахідливого чоловіка за вчинене правопорушення незабаром визначить суд.

(відомості про фігуранта змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України