Київські експерти-балісти викрили вбивцю

Восени минулого року скоєно вбивство Дмитра Прохоренка. Правоохоронці з’ясували обставини злочину: з метою реалізації задуманого Віктор Попович зателефонував Дмитру, щоб домовитися про зустріч у вестибюлі відділення абдомінальної хірургії онко-хірургічного корпусу Київської обласної клінічної лікарні. Прихопивши з собою пістолет, Віктор вирушив на місце зустрічі.

Побачивши Дмитра у вестибюлі та переконавшись у відсутності сторонніх осіб, Віктор здійснив близько семи пострілів у тулуб і голову Прохоренка, у результаті чоловік помер на місці за лічені хвилини.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили сім гільз, металеву кулю, металеве осердя від кулі та деформовані металеві оболонки кулі. Ще одну кулю вилучив судово-медичний експерт із трупа загиблого.

У результаті проведення слідчих дій та оперативно-розшукових заходів правоохоронцям стало відомо, що затриманий Віктор Попович родом із Житомирщини. У невідомої особи він придбав пістолет Макарова з двома магазинами та набої.

Вилучені об’єкти відразу направили до Київського міського НДЕКЦ для подальших досліджень.

Під час проведення балістичної експертизи було встановлено, що надані на дослідження об’єкти, вилучені з місця події, стріляні з одного екземпляра вогнепальної зброї.

У результаті порівняльного дослідження експерт підтвердив, що надані на дослідження кулі та гільзи стріляні з пістолета Макарова, вилученого у Поповича.

Отже, завдяки професіоналізму експертів-балістів вдалося створити потужну доказову базу причетності Віктора Поповича до скоєння умисного вбивства.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України