Кіровоградські експерти викрили грабіжника

5 вересня 2016 року до Кіровоградської обласної лікарні було доставлено 83-річного Семена Федоренка з тяжкими тілесними ушкодженнями.

Зі слів потерпілого, невідомий проник через вікно до його будинку, що в місті Бобринець, наніс тілесні ушкодження і заволодів його майном.

Під час огляду місця події у місці проникнення було вилучено фрагменти віконного скла, які направили до Кіровоградського НДЕКЦ для проведення досліджень.

Після обробки парами ціанакрилу на одному з уламків скла експертам вдалося виявити слід руки, придатний для ідентифікації особи. Проте перевірка цього сліду за криміналістичними обліками позитивних результатів не принесла.

Згодом під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронцями був затриманий 26-річний Володимир Болотний за підозрою у скоєнні низки крадіжок. Під час розмови із затриманим виникли підозри щодо його причетності до нанесення тілесних ушкоджень Семену Федоренку.

У результаті проведення дактилоскопічної експертизи було встановлено збіг сліду пальця руки, виявленого на фрагменті скла, з відбитком середнього пальця лівої руки Володимира Болотного, що фактично і стало безпосереднім доказом його причетності до злочину.

 

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України