Українські експерти отримали від поліції Німеччини сучасне обладнання для проведення молекулярно-генетичних досліджень

06 березня 2017 року в Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України відбулася важлива зустріч із гостями з Німеччини. Представники Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини Міхаель Райлінг і Олександра Олексюк завітали до українських експертів, щоб офіційно передати обладнання для проведення молекулярно-генетичних досліджень.

Цій урочистій події передували тривалі переговори, під час яких неодноразово підкреслювалася нагальна необхідність у придбанні сучасного обладнання для Експертної служби МВС України, яка здійснює не лише судово-експертне супроводження розслідування тяжких злочинів проти особи у межах кримінальних проваджень, а й виконує складну роботу з ідентифікації невпізнаних воїнів, які загинули під час антитерористичної операції на сході України.

Попри низку перешкод і труднощів, саме завдяки розумінню та підтримці німецьких колег очікування українських експертів виправдалися і високотехнологічні новітні прилади наразі передано для проведення
ДНК-досліджень.

Зокрема відтепер українські експерти «озброєні» новітнім обладнанням: УФ-бокс для дезінфекції, спеціальний стіл для робочої станції ДНК та лабораторна морозильна камера з можливістю заморозки до наднизьких температур.

Після урочистого підписання відповідних документів, гості з Німеччини мали можливість ознайомитися з діяльністю лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС України, умовами та напрямами роботи експертів-біологів.

На завершення заходу іноземні колеги зазначили про високий професійний рівень українських експертів та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

ДНДЕКЦ МВС України