Донецькі експерти-трасологи допомогли в розслідуванні ДТП

25 травня 2016 року на проїжджій частині однієї з вулиць міста Красноармійська Донецької області стався наїзд автомобіля ВАЗ-210430-20 на пішохода, в результаті чого він помер у лікарні.

Під час огляду на місці ДТП правоохоронці вилучили ліве зовнішнє дзеркало заднього виду, а з автомобіля марки ВАЗ-210430-20 – кріплення лівого зовнішнього дзеркала заднього виду.

При з’ясуванні обставин ДТП власник автомобіля свою провину не визнавав і категорично заперечував причетність до скоєння наїзду.

Розслідування заходило в глухий кут, оскільки свідків чи очевидців ДТП не було. Тож правоохоронці звернулися за допомогою до експертів Донецького НДЕКЦ з метою проведення трасологічної експертизи.

За результатами проведеного дослідження експерти встановили, що ліве зовнішнє дзеркало заднього виду, вилучене з місця ДТП, та кріплення лівого зовнішнього дзеркала заднього виду, вилучене з автомобіля ВАЗ-210430-20, раніше складали єдине ціле.

Отже, фактично висновок експерта став вагомим доказом причетності водія до скоєння ДТП, у результаті якого людина втратила життя.

ДНДЕКЦ МВС України