На Тернопільщині крадії «працюють» у новобудовах

Останнім часом доволі поширеними стали крадіжки різноманітних матеріалів і обладнання з новобудов і недобудованих об’єктів. Це пояснюється тим, що під час проведення ремонтних робіт люди приділяють недостатню увагу питанням безпеки житла. Відтак приміщення упродовж тривалого часу залишаються без належного нагляду та охорони, чим і приваблюють крадіїв.

Так, до тернопільських правоохоронців звернулися Євген Орлов і Анатолій Литвинов із заявою про те, що з їх квартир у новобудові зникли газові котли.

Під час проведення огляду місця події за фактами крадіжок було вилучено сліди пальців рук, які відразу направили на дослідження у Тернопільський НДЕКЦ.

У результаті проведеної перевірки слідів за дактилоскопічними обліками було встановлено збіги з відбитками на дактилокартах трьох вінничан, двоє з яких уже відбували покарання за скоєння крадіжок, грабежів і розбоїв.

Як з’ясувалося згодом, брава трійця вирішила автомобілем податися за пригодами до Тернополя. Поки каталися вулицями міста, пригляділи й об’єкт злочину – новозбудовану багатоповерхівку. Не відкладаючи на потім, уночі подалися «на справу». Щоб проникнути в будівлю, молодики віджали пластикове вікно на першому поверсі будинку. Після цього у двох квартирах демонтували газові котли, завантажили крадене в автівку та непомітно залишили місце злочину. Проте збути викрадене злочинці не встигли завдяки оперативності правоохоронців.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

 

ДНДЕКЦ МВС України