«Інкогніто» львівського крадія розсекретили тернопільські експерти

Нині дуже важко уявити своє життя без сучасних технологій, які вже давно стали невід’ємною його частиною і не припиняють вражати нас дизайном і широкими можливостями. При цьому технічні засоби не тільки суттєво полегшують наше життя, а й можуть слугувати охороною від злочинних посягань.

Прикладом цього є випадок, який стався в м. Тернополі. Хвилюючись за свою кішку, Олексій Горовий спостерігав за нею через домашню вебкамеру. Коли господар залишав кішку вдома, йому на мобільний надходили відеозвіти про його улюбленицю. Але одного разу на екрані чоловік помітив невідомого, що нишпорив у його шафі. Олексій мерщій зібрався додому, а його дружина в цей час уже телефонувала правоохоронцям. Незнайомця він зустрів на порозі. Побачивши господаря, злочинець кинувся втікати, погрожуючи при цьому пістолетом. Олексій кинувся за ним навздогін. Після невеликої сутички йому таки вдалося вибігти з під’їзду, швидко зачинити двері й тримати зловмисника до приїзду працівників поліції.

Саме на сходах під’їзду правоохоронці затримали злодія. Незнайомець намагався перехитрити поліцію та вийти з під’їзду, удаючи себе за мешканця будинку, який несе килим для вибивання. Проте це не допомогло.

Під час огляду в підозрюваного були виявлені саморобні предмети, призначені для відмикання дверей. Оскільки при чоловіку не було документів, які б підтверджували його особу, правоохоронці дактилоскопіювали невідомого і надіслали дактилокарту до Тернопільського НДЕКЦ. Перевірка за обласним дактилообліком не дала результатів, проте під час перевірки дактилокарти за центральним дактилоскопічним обліком ДНДЕКЦ МВС України було встановлено, що відбитки рук належать раніше судимому Віталію Кривобоку, мешканцю міста Львова.

Отже завдяки оперативній перевірці за криміналістичними обліками вдалося у стислі строки викрити львівського крадія.

 

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

 

ДНДЕКЦ МВС України