Відбулася зустріч українських і словацьких експертів

За ініціативи керівництва Міжнародного дослідного центру запобігання наслідків РХБЯ загроз 18 травня 2017 року на базі ДНДЕКЦ відбулася зустріч українських і словацьких експертів.

Поважну делегацію представляли Мірослав Лабачка, експерт з питань РХБЯ загроз Міністерства оборони Словацької Республіки, Петер Новотні, експерт Міжнародного інституту безпеки управління та надзвичайних ситуацій Словацької Республіки, а також Дмитро Федь, директор Міжнародного дослідного центру запобігання наслідків РХБЯ загроз.

Міжнародні експерти ознайомилися з діяльністю ДНДЕКЦ МВС, обговорили проблемні питання, що виникають під час проведення судових експертиз, перспективи залучення експертів ДНДЕКЦ МВС для навчання в межах проекту «Посилення можливостей проведення судової експертизи з питань РХБЯ випадків».

Ураховуючи європейський досвід і багаторічні напрацювання, словацькі колеги звернули особливу увагу українських експертів на необхідність посилення заходів безпеки та створення безпечних умов праці під час дослідження невідомих та небезпечних об’єктів.

Загалом візит пройшов в атмосфері взаєморозуміння та доброзичливості. На завершення заходу сторони висловили взаємну зацікавленість у подальшій співпраці.

ДНДЕКЦ МВС України