Запорізькі експерти розкрили злочин дворічної давнини

31 жовтня 2015 року приблизно о 02:30 на подвір’ї будинку № 58 по вулиці Миру в місті Мелітополі Запорізької області невідомі, розбивши віконне скло, намагалися викрасти автомобіль KIA Cessia. Почувши звуки сигналізації, власник автомобіля Роман Бугайов умить вибіг на подвір’я, і в цей час пролунав постріл. Почувши постріли, дружина Романа Тетяна побачила біля воріт свого чоловіка, який стояв навколішках, а на його тілі була кров. Вона негайно викликала швидку допомогу. Проте в кареті швидкої чоловік помер.

Під час огляду місця події правоохоронці виявили та вилучили фрагменти дротів автомобіля «KIA Cessia» та недопалок сигарети «Прима Люкс», що відразу були надіслані до Запорізького НДЕКЦ МВС для подальших досліджень.

Під час проведення молекулярно-генетичних досліджень встановлено генетичні ознаки клітин з ядрами.

У результаті перевірки виявлених ДНК-профілів за обліком генетичних ознак людини НДЕКЦ встановлено, що клітини з ядрами на фрагментах дротів і недопалку сигарети залишені однією особою.

17 березня 2017 року до НДЕКЦ надійшла постанова про призначення судової молекулярно-генетичної експертизи з метою порівняння генетичних ознак слідів, встановлених на фрагментах дротів та недопалку сигарети «Прима Люкс», з генетичними ознаками 24 осіб. За результатами проведеної експертизи стало відомо, що генетичні ознаки слідів належать Олегу Зощенку.

Отже, завдяки копіткій та наполегливій роботі запорізьких експертів-генетиків вдалося довести причетність підозрюваного до злочину, скоєного майже два роки тому.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України