Представники компанії Magnet Forensics презентували українським експертам програму Magnet Axiom

Як відомо, Експертна служба МВС значні зусилля спрямовує на оснащення сучасними технічними засобами, новітнім обладнанням, програмним забезпеченням та впровадження автоматизованих інформаційно-пошукових систем…

Тож візит 04 липня 2017 року до ДНДЕКЦ представників компанії Magnet Forensics, канадського розробника програмного забезпечення для проведення комп’ютерно-технічної експертизи, головним чином був зумовлений цікавістю експертів до останніх новинок компанії.

Під час зустрічі Мартін Барроу ознайомив працівників Експертної служби МВС з історією компанії Magnet Forensics, а Патрік Гріффіт провів стислий огляд її програмних продуктів.

Згодом до заходу в режимі відеоселектора долучилися і працівники територіальних підрозділів Експертної служби МВС. Представники компанії Magnet Forensics наочно продемонстрували українським експертам особливості функціонування та можливості програми Magnet Axiom, призначеної для дослідження інформації, що міститься в пам’яті комп’ютерів, планшетів, мобільних телефонів, відеокамер та інших електронних пристроїв.

Як з’ясувалося в ході зустрічі, окремі українські експерти вже мали змогу попрацювати з пілотною версією програми Magnet Axiom, тож під час заходу відразу озвучили її переваги та недоліки.Після проведеної презентації представники компанії Magnet Forensics передали шість ліцензійних копій програми Magnet Axiom до підрозділів Експертної служби МВС для подальшого вивчення й апробації.

Загалом зарубіжні колеги були приємно вражені обізнаністю та професійністю українських фахівців і висловили сподівання на подальше конструктивне співробітництво.

ДНДЕКЦ МВС України