Знаряддя злочину викрили херсонського розбійника

26 квітня 2017 року в місті Скадовськ Херсонської області було скоєно розбійний напад на 56-річну Людмилу Криничну. Зі слів потерпілої, у під’їзді до неї ззаду підбіг невідомий і вдарив молотком по голові, після чого вирвав з рук сумку, в якій знаходилися гроші та мобільний телефон. Зовнішність зловмисника жінка не розгледіла.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили молоток.

Невдовзі було затримано підозрюваного. Ним виявився раніше судимий Віталій Мацюк.

Під час особистого огляду затриманого працівники поліції вилучили рукавички та сховані в шкарпетках грошові купюри, які відразу надіслали на дослідження до Херсонського НДЕКЦ МВС.

На вилучених купюрах експерти-дактилоскопісти виявили сліди рук потерпілої. Проте підозрюваний продовжував категорично заперечувати свою причетність до злочину, стверджуючи, що гроші він отримав як решту в найближчому магазині.

Під час проведення подальших досліджень на поверхні молотка експертам вдалося виявити 270 мікрооб’єктів, 229 із яких складали хімічні волокна, що мали спільну групову належність із волокнами рукавичок, вилучених у підозрюваного.

Отже, завдяки скрупульозності та професіоналізму херсонських експертів вдалося вивести зухвалого розбійника на чисту воду.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України