Рідну дитину оцінили у сім тисяч доларів…

16 травня 2017 року Запоріжжя сколихнула подія, що набула гучного резонансу і серед містян, і в засобах масової інформації.

Так, 12 квітня 2017 року киянка Олена Гуз, перебуваючи на восьмому місяці вагітності, разом зі своїм чоловіком Олегом через соціальні мережі познайомилися з потенційним покупцем власної дитини після її народження.

Проте покупець, запоріжанка Юлія Щур, відразу повідомила правоохоронців про укладену угоду й надала згоду на участь у контролі за вчиненням цього злочину.

11 травня 2017 року в одному з пологових будинків міста Запоріжжя Олена Гуз народила дівчинку.

Після виписки з медичного закладу Олена й Олег прибули в орендовану квартиру, де передали свою дитину Юлії Щур, отримавши при цьому кошти в розмірі 7 тис. доларів США.

Процес «купівлі-продажу» було зафільмовано правоохоронцями, а «горе-батьків» одразу затримано. В Олени Гуз і немовляти відібрали зразки букального епітелію, які направили до Запорізького НДЕКЦ МВС для подальшого дослідження.

За результатами проведених досліджень експерти-генетики встановили, що Олена Гуз дійсно є матір’ю новонародженої Вікторії.

Отже, завдяки професійній та злагодженій роботі працівників поліції та експертів-генетиків вдалося створити беззаперечну доказову базу для викриття подружжя у продажу власної дитини.

Подальшу долю дитини надалі вирішуватимуть соціальні служби. Сподіваємося, маленькій Вікторії все-таки пощастить відшукати щиру, люблячу родину.

А долю подружжя невдовзі вирішить суд, перед яким доведеться відповідати за порушення не лише норм закону, а й моралі.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України