В українських експертів – найсучасніші ідентифікаційні системи

11 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітали представники компанії Laboratory Imaging s.r.o. Йозеф Майкс, виконавчий директор, і Міхал Малі, спеціаліст з методичної підтримки, для проведення інсталяції сучасного обладнання та навчання українських експертів використанню його в практичній діяльності.
Нагадаємо, що нещодавно експерти отримали новітнє обладнання, а саме:

– автоматизовану балістичну ідентифікаційну систему BalScan;

– автоматизовану комплексну трасологічну систему для сканування знарядь зламу та їх слідів ToolScan;

– автоматизовану систему для дослідження слідів пальців, взуття, документів та інших пласких поверхонь TrasoScan.

Тож представники виробника спеціально прибули з Чехії в Україну, щоб установити й налаштувати зазначене обладнання, а також навчити фахівців ДНДЕКЦ максимально ефективно використовувати його можливості.

Упродовж п’яти днів тривала спільна складна, проте натхненна й злагоджена робота. Її результатами залишилися задоволені усі учасники навчального процесу.

 

На завершення українські експерти висловили щиру подяку чеським колегам за проведену важливу роботу, результати якої вже незабаром будуть втілені в практичній діяльності. Адже упровадження найсучасніших ідентифікаційних систем в Експертній службі МВС сприятиме не лише підвищенню якісного рівня судової експертизи, а й прискоренню процесу розслідування злочинів.

ДНДЕКЦ МВС України