Експерти ознайомилися з новітніми розробками компанії Phenomenex

19 вересня 2017 року до ДНДЕКЦ завітав менеджер компанії Phenomenex (США) з розвитку рідинної хроматографії в Європі Маркус Жамейтат разом із представниками компанії «Реалаб»(Україна) Володимиром Днесем і Тимофієм Чижиковим.

Основною метою зустрічі стало ознайомлення з новітніми розробками компанії Phenomenex у галузі рідинної хроматографії. Маркус Жамейтат розповів українським фахівцям про можливості рідинної хроматографії для розділення складних сумішей та виявлення речовин з певною хімічною будовою. Ефективність зазначеного методу він продемонстрував на прикладах використання хроматографічних колонок з різними типами сорбентів для різних аналітів, виробником яких є також компанія Phenomenex.

У межах запланованого заходу, в якому взяли участь не лише працівники лабораторії досліджень матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦ, а й Київського НДЕКЦ МВС, відбулася презентація витратних матеріалів для аналітичної хімії виробництва компанії Phenomenex, які відповідають сучасним вимогам. Ураховуючи, що експерти лабораторії дослідження матеріалів, речовин та виробів ДНДЕКЦ використовують аналогічні матеріали, інформація щодо витратних матеріалів компанії Phenomenex викликала особливу увагу та зацікавленість.

 

ДНДЕКЦ МВС України