Винуватцю ДТП не уникнути покарання

30 січня 2017 року близько 20:20 Ілля Косенко, керуючи автомобілем на дорозі сполученням Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече, виїхав на смугу зустрічного руху і ліве узбіччя, де допустив наїзд на пішохода Тамару Солодчук. Від отриманих у результаті ДТП тілесних ушкоджень жінка померла на місці пригоди. Водій автомобіля після наїзду зник з місця ДТП.

Під час проведення огляду місця події правоохоронці вилучили уламки полімерного матеріалу.

Невдовзі працівники поліції зупинили автомобіль Subary Tribeca B9, що мав пошкодження розсіювача фари та елементів декору радіаторної решітки. Оскільки водій перебував у стані алкогольного сп’яніння та не міг пояснити причину виникнення наявних пошкоджень, правоохоронці звернулися до експертів Волинського НДЕКЦ з метою проведення судової трасологічної експертизи.

У результаті ретельного дослідження експертам вдалося встановити, що уламки полімерного матеріалу, вилучені під час огляду місця ДТП, і пошкоджений розсіювач передньої лівої фари автомобіля Subary Tribeca B9 раніше складали єдине ціле – розсіювач фари.

Отже, завдяки професіоналізму волинських експертів вдалося довести причетність водія автомобіля Subary Tribeca B9 до скоєння ДТП з тяжкими наслідками.

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

 ДНДЕКЦ МВС України