Полювання закінчилося загибеллю мисливця

Здавна Полісся славиться розкішними мисливськими угіддями, приваблюючи мисливців з усієї України.

Так, 21 квітня 2017 року четверо жителів села Сварецевичі, що на Рівненщині, вирушили на полювання. Коли настав час обіду, як у більшості чоловічих компаній, не обійшлося без оковитої. Несподівано між 25-річним Денисом Собком і 30-річним Сергієм Прилепою виникла сварка, під час якої Денис вистрілив з гладкоствольної рушниці в обличчя Сергієві, від чого той помер на місці.

До проведення огляду місця події правоохоронці залучили досвідчених експертів Рівненського НДЕКЦ МВС. У заростях очерету в урочищі «Панасія» Дубровицького спецлісгоспу було вилучено дві гладкоствольні мисливські рушниці й три стріляні гільзи, які відразу надіслали до Рівненського НДЕКЦ МВС для подальших досліджень і перевірок за балістичними обліками.

За результатами проведеного експертного дослідження встановлено, що гільза, вилучена під час огляду місця події, стріляна з правого ствола мисливської рушниці ТОЗ-63, вилученої на місці події, яка належала Денису Собку, що підтверджує його причетність до загибелі мисливця. 

(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)

ДНДЕКЦ МВС України