Дитячий розважальний центр зазнав півмільйонних збитків

У вересні 2017 року запорізькі правоохоронці отримали від керівництва дитячого розважального центру «Телесик» повідомлення про шахрайські дії одного з працівників.

Розрахунок за послуги на території розважального центру здійснюється шляхом списання їх вартості з клієнтської картки, яка попередньо поповнюється на певну суму. Як стало відомо правоохоронцям, у період з березня до серпня 2017 року працівник закладу Лариса Іванько систематично порушувала порядок розрахунку клієнтів і привласнювала кошти розважального центру. Через тимчасові технічні збої програми на її клієнтську картку помилково надходили чималі кошти. Достовірно знаючи про цю обставину, жінка отримувала готівку клієнтів і відкривала доступ до послуг закладу за допомогою власної клієнтської картки.

З метою визначення суми шкоди, завданої дитячому розважальному центру, матеріали кримінального провадження було надіслано на дослідження до Запорізького НДЕКЦ МВС.

Під час проведення судової економічної експертизи експерти встановили, що з клієнтської картки Лариси Іванько для проведення розрахунків за товари й послуги будо списано майже 500 000 грн без одночасного поповнення на відповідну суму карток клієнтів дитячого розважального центру «Телесик».

Отже, ретельна та злагоджена робота працівників поліції з експертами дала змогу в найкоротші строки з’ясувати всі обставини та зібрати доказову базу для швидкого й повного розкриття злочину.

 

(відомості про фігуранта змінено з етичних міркувань)

 

ДНДЕКЦ МВС України