Перспективи розвитку пожежно-технічної експертизи

З вогником на базі медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС України, що у Києві, з 29 по 31 травня відбувся науково – практичний семінар на тему «Стан та перспектива розвитку пожежно-технічної експертизи». Під головуванням заступника керівника Експертної служби МВС України Кримчука Сергія Григоровича та секретаря – головного судового експерта-вибухотехніка відділу  вибухотехнічних досліджень  вибухотехнічної лабораторії ДНДЕКЦ МВС  Чикунова Михайла Вікторовича.

Метою заходу було ознайомлення з практичним досвідом роботи фахівців при проведенні судової пожежно-технічної експертизи за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки». А також, обмін досвідом та обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової пожежно-технічної експертизи.

Зустріч відбулась за участі працівників підрозділів Експертної служби МВС України за напрямом судової пожежно-технічної експертизи. ДНДЕКЦ МВС представили судові експерти вибухотехнічної лабораторії : Гребельський В. В., Квашук О. П., Остапов С. В., Вишневський С. В., Запорожець Є. В., Федулова О. Ф.

 

В рамках зустрічі обговорено методичні рекомендації та методики, доцільність їх подальшого впровадження в пожежотехнічній експертизі. Розглянуто проблемні питання щодо написання пожежотехнічних експертиз та шляхи їх вирішення.

Треба зустрічатись частіше!