Актуальні питання з технічних дослідженнь документів та почеркознавчих досліджень

Відділом технічної експертизи документів, почеркознавчих досліджень та обліків  лабораторії криміналістичних видів досліджень та обліків ДНДЕКЦ 4 та 5 жовтня 2018 року на базі Волинського НДЕКЦ було проведено семінар-нараду на тему «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень».

У заході взяли участь 37 працівників Експертної служби МВС, 2 працівники Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України, працівник ГПУ та 2 адвокати.

Відповідно до програми семінару-наради учасники заслухали доповіді провідних фахівців з практичного виконання технічної експертизи документів та почеркознавчої експертизи. Крім того, під час проведення семінару було визначено основні проблемні питання, які виникають у діяльності експертів, а також найбільш ефективні шляхи їх вирішення.

На завершення семінару-наради було проведено круглий стіл з вирішення питань експертного забезпечення  та узгоджено перелік питань, які вирішуються дослідженнями в межах чинних нормативно-правових актів, а також проблемні питання, які виникають під час призначення експертиз.