Міжвідомчий семінар-нарада щодо питань з проведення комп’ютерно-технічних досліджень

27-28 вересня 2018 року на базі Закарпатського НДЕКЦ було проведено семінар-нараду на тему «Проблемні питання з проведення комп’ютерно-технічних досліджень та шляхи їх вирішення».

У заході взяли участь 72 працівники Експертної служби МВС, СБУ, НАБУ, КНДІСЕ та Закарпатського відділення Спілки адвокатів України.

Відповідно до програми семінару-наради, затвердженої керівництвом ДНДЕКЦ МВС, учасники заслухали доповіді провідних фахівців з практичного виконання різного виду комп’ютерно-технічних досліджень, зокрема дослідження шкідливого програмного забезпечення, систем дистанційного банківського обслуговування типу «Клієнт-банк», програм для обміну файлами в мережі Інтернет тощо. Крім того, під час проведення семінару було визначено основні проблемні питання, які виникають у діяльності експертів, а також найбільш ефективні шляхи їх вирішення.

На завершення семінару-наради було проведено круглий стіл з вирішення питань експертного забезпечення, під час якого обговорено питання дослідження програмного забезпечення та апаратних засобів, узгоджено перелік питань, які вирішуються дослідженнями в межах чинних нормативно-правових актів, а також проблемні питання, які виникають під час призначення експертиз.