Сучасні методи підходу проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень

З метою обміну практичним досвідом фахівців за напрямом судової пожежно-технічної експертизи за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки», обговорення практичних ситуацій, які виникають під час проведення судової експертизи із зазначеної експертної спеціальності, з 01 по 05 жовтня 2018 року на базі Медичного реабілітаційного центру МВС «Кремінці» за адресою: вул. Шевченка, 1-А, с. Татарів, Івано-Франківська обл., вибухотехнічною лабораторією ДНДЕКЦ проведено науково-практичний семінар на тему «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень».

Семінар розпочали із вступного слова завідувача вибухотехнічної лабораторії ДНДЕКЦ МВС Гребельського В. В. та начальника відділу пожежотехнічних досліджень вибухотехнічної лабораторії ДНДЕКЦ МВС Остапова С. В.

З доповідями виступили працівники підрозділів Експертної служби МВС, представник ДСНС Шрамко Л. А., представники УкрНДЩЗ Климась Р. В. та Скоробагатько Т. М., представник ГСУ НП Лущай Н. Ю. та представник Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції Суслов Д. С

Під час семінару було обговорено актуальні та проблемні питання з пожежно-технічної експертизи та поставлені цілі для їх вирішення.