Стандартизація у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України

8 лютого на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відбувся міжвідомчий семінар-навчання на тему «Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України», який проходив за участі представників ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

Від ДНДЕКЦ у заході взяли участь: Кримчук С. Г., Дубонос К. В., Замошець О. П., Зелений П. О., Повх А. С., Шпакович Н. Г., Татарнікова Т. О., Божко І. І., Терешкевич Н. Д..

Метою зустрічі стало обговорення питань стандартизації судової експертизи та судово-експертної діяльності. Після семінару робочі групи відповідно свого направлення розпочали роботу щодо розроблення національних стандартів.

У семінарі також взяли участь фахівці експертних установ Міністерства юстиції України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ, Академії прокуратури та інших відомств.