Виїзне професійне навчання кадрового резерву Експертної служби МВС

Навчання кадрового резерву – найкращий варіант отримання висококваліфікованих працівників. Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру є забезпечення формування кадрового резерву. У зв’язку з цим з 16 квітня  протягом тижня тривало виїзне професійне навчання кадрового резерву Експертної служби МВС. На базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС було проведено ряд заходів, організаторами яких були працівники лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ.

Протягом п’яти днів застосовувалися різні форми навчання: лекції, дискусії, групові проекти, кейс-методи і тестування. Курси основ адміністративного, цивільного, господарського  права, порядку ведення претензійно-позовної роботи, дискусії щодо взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами, групові заняття з підготовки та порядку ведення переговорів – лише незначна частина того, над чим працювали та чого навчилися.

Ділилися досвідом і мотивували слухачів спікери заходу, серед яких Вікторія Поліщук –  адвокат, спеціаліст  корпоративного і трудового права, юридичний аналітик з трудового права Юридичної компанії “Довіритель”.  Розкрила особливості таких важливих тем, як робота зі зверненнями громадян, міжнародна діяльність, порядок проведення рекламних кампаній, взаємодія з контролюючими та правоохоронними органами, підготовка та порядок ведення переговорів, дії керівника під час проведення перевірок та багато інших.
Варто відзначити тренінги з ораторської майсерності від Дар’ї Вершиленко, відомої телеведучої та журналіста, яка поділилася секретами виступів перед широким колом аудиторії.

Учасники отримали значний об’єм інформації, порад і посилань на велику кількість друкованих та електронних джерел. Навчання пройшло активно, плідно, результативно, принесло кожному значну користь і суттєве розширення професійних горизонтів.

Завершення п’ятиденного курсу знаменувалося отриманням сертифікатів, які підтверджують включення учасників до кадрового резерву Експертної служби МВС України та проходження курсу професійного навчання. Директор Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Броніслав Теплицький вручив учасникам заслужені сертифікати та  привітав з результативним закінченням.