Дводенний тренінг «Психологія ефективного керівника» у Рівному

Ефективний керівник – професіонал та лідер, який володіє спектром найкращих людських якостей, вмінь та навичок. Успішним керівником будь-якої галузі є людина, здатна до саморозвитку та вдосконалення.

Директор Рівненського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Семчук Андрій Григорович

Саме тому в місті Рівному було проведено дводенний тренінг «Психологія ефективного керівника» для успішних та ініціативних директорів НДЕКЦ з різних областей. Ініціював та організував тренінг директор Рівненського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Семчук Андрій Григорович.

Завдяки плідній співпраці організаторів з керівником психологічної служби ГУНП в Рівненській області, вдалося підготувати якісний та результативний тренінг. За підтримки зазначених партнерів захід проходив на належному, професійному рівні з урахуванням особливостей роботи в Експертній службі.

Тренінг складався з семи тематичних частин, які вміщували основі психологічні аспекти управлінської діяльності.

Відвідування психологічних служб наразі тільки починає набирати обертів серед людей різних професій. Тому учасники були дещо насторожені перед початком роботи. Кожен розумів, що має успішний  управлінський досвід, досвід спілкування з підлеглими та колегами, але беручи до уваги бажання отримати нові знання та вміння, початок роботи був доволі результативним.  Працівники Рівненського НДЕКЦ продемонстрували власні здобутки у сфері психології, що змусило всіх учасників переглянути своє ставлення до очікуваного заняття.

Під час тренінгової роботи, достатньо легкі та цікаві для сприйняття блоки інформації щодо розуміння характеристик та формування особистісної моделі керівника, особливостей вербальної і невербальної комунікації, поступово змінювалися на більш складні для розуміння та аналізу учасників. «Сухі» теоретичні знання, принципи, схеми, правила, рівні та моделі відпрацьовувалися в спеціально підібраних цікавих тренінгових вправах, які давали можливість продемонструвати учасникам важливість впровадження та застосування наданої інформації в їх повсякденній управлінській діяльності.

Учасники тренінгу брали участь у загальних групових дискусіях, рольових іграх,  аналізували основні помилки при передачі інформації, в міні-групах визначали переваги та недоліки різних стилів управління. Вчилися правильно формувати свої цілі за моделлю SMART, ефективно планувати свій час. Напрацювали перелік поглиначів часу для експерта та керівника, способи мотивації підлеглих, визначили потреби керівників та підлеглих і емоції, які виникають при їх нереалізованості та багато іншого.

Мабуть, одним з найскладніших аспектів роботи була мотиваційна спрямованість працівників Експертної служби. Доволі складно відмовитися від звичного методу примусу, сили, залякування, які формувалися роками і шукати методи  позитивної мотивації та навчитися впроваджувати в своїй управлінській діяльності нові принципи.

Найважливішим серед яких, є принцип  А. Екзюпері:  «Якщо ти хочеш побудувати корабель, не треба скликати людей, планувати, ділити роботу, діставати інструменти. Треба заразити людей прагненням до нескінченного моря. Тоді вони самі побудують корабель».

Інформаційне джерело: веб-сайт Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України