Нарада керівного складу Експертної служби МВС

26 квітня у Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі пройшла нарада керівного складу Експертної служби МВС за результатами роботи підрозділів за 3 місяці 2019 року. 

Нарада розпочалася зі вступного слова керівника Експертної служби Броніслава  Теплицького, який окреслив основні досягнення роботи служби за перший квартал та окреслив майбутні завдання. Згадуючи трагічні події 1986 року, було проведено хвилину мовчання, з метою вшанування пам`яті загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи. 

Наступним слово взяв перший заступник керівника Експертної служби Сергій Кримчук, який провів детальний аналітичний огляд роботи Експертної служби за окреслений період. Подальша аналітична робота в режимі «питання-відповідь» між керівництвом ДНДЕКЦ та директорами НДЕКЦ пройшла продуктивно та з користю,  формуючи подальші кроки роботи за визначеними напрямами.

Відповідно до порядку денного, зі співдоповідями виступили  завідувачі лабораторій ДНДЕКЦ. Кожен презентував повний порівняльний огляд роботи усіх підрозділів Експертної служби, акцентуючи на тих результатах, які потребують особливої уваги.

Останніми про основні результати навчальної, наукової та редакційно-видавничої роботи звітували завідувач лабораторії навчальної та наукової роботи, та завідувач відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку про фінансово-господарську діяльність Експертної служби. 

По закінченню звітів керівників структурних підрозділів, керівник Експертної служби Броніслав Теплицький підбив підсумки наради та привітав усіх з Великодніми святами!