Семінар-нарада за напрямом фототехнічної та портретної судової експертизи у м. Суми

17-19 квітня 2019 року Сумський НДЕКЦ МВС України за сприяння відділу фототехнічних і портретних досліджень лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС організував та провів семінар-нараду  з працівниками регіональних підрозділів Експертної служби МВС щодо актуальних питань портретної та фототехнічної експертизи, шляхів їх вирішення. Захід проходив у м. Суми на базі готельного комплексу «Олімпійський».

Відкривав семінар заступник директора ДНДЕКЦ Костянтин Ковальов, який привітав учасників заходу та побажав творчих успіхів у професійній діяльності.

Активну участь у події брали працівники ДНДЕКЦ. Завідувач лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій Сергій Костюк і завідувач відділу фототехнічних та портретних досліджень Богдан Хомко розповідали про актуальні проблеми та шляхи їх вирішення стосовно питань призначення та проведення судових фототехнічних експертиз (досліджень), а Дар’я Науменко, головний судовий експерт відділу фототехнічних та портретних досліджень – стосовно портретних експертиз.

Виступи кожного учасника були надзвичайно інформативними та цікавими. Ділячись думками та враженнями після заходу, особливо виділили доповідь Гариги-Грихно М.М., судового експерта Чернігівського НДЕКЦ, яка розповіла про методику реконструкції лиця за черепом у судовій криміналістиці.

Варто зазначити, що протягом трьох днів активної роботи було реалізовано основні цілі та завдання, серед яких обмін досвідом і вдосконалення практики проведення портретної та фототехнічної експертизи, вирішення проблемних питань портретних і фототехнічних досліджень за відеозаписом, розгляд актуальних питань та визначення заходів з оптимізації процесу виконання портретної та фототехнічної експертизи.

За результатами роботи учасникам урочисто вручили сертифікати, що засвідчують участь у семінарі-нараді фахівців Експертної служби МВС та побажали подальшого професійного розвитку.

Приємним сюрпризом стала екскурсія історичною частиною міста. Зміна локації, дозволила продовжити обмін досвідом у невимушеній, дружній атмосфері.