Обмін досвідом з експертами Державної поліції Латвії

У Державному науково-дослідному експертному криміналістичному пройшла дводенна зустріч з працівниками Державної поліції Латвії. Зустрічав гостей перший заступник директора ДНДЕКЦ Сергій Кримчук та завідувач лабораторії досліджень у сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ Сергій Костюк. Перш за все було запропоновано відвідати музей. Експерти центру розповіли про представлені експонати та дали відповіді на усі запитання, які цікавили колег.  Невелика ознайомча екскурсія лабораторіями дозволила детальніше ознайомити візитерів з установою ДНДЕКЦ.

По закінченню екскурсії, Сергій Костюк провів презентацію структури ДНДЕКЦ та Експертної служби, окреслив основні напрями та види діяльності. Дмитро Гончаров, головний експерт відділу криміналістично-експертної служби Державної поліції Латвії,  презентував роботу Експертної служби своєї країни, що дозволило знайти спільні та відмінні напрями роботи і поділитися думками щодо застосування тих чи інших методів.

Враховуючи те, що візит відбувся в рамках обміну досвіду з досліджень у сфері інформаційних технологій, Сергій Костюк виступив з доповіддю на тему «Методи криміналістичної аудіоекспертизи, що використовуються в ДНДЕКЦ». Дана Алксне, представник відділу криміналістично-експертної служби Державної поліції Латвії, поділилася своїми знаннями на вказану тему. Після прослуховування доповідей відбулося активне обговорення окреслених методів.

Зустріч пройшла ефективно, пізнавально та інформаційно для представників кожної з зазначених країн.