Призначення на посаду директора Закарпатського НДЕКЦ

Новий директор – новий вектор розвитку та руху вперед. Зміна керівника закладу тягне за собою очікування на краще, на нові досягнення та звершення. Для Експертної служби питання залучення високопрофесійних фахівців є одним із пріоритетних. Для згуртованої та результативної роботи професіоналів потрібен сильний, ініціативний та впевнений лідер.  Тому особлива увага приділяється вибору кандидатів на посади директорів НДЕКЦ.

У Закарпатському НДЕКЦ відбулися саме такі зміни, які формують нові цілі, плани та сподівання. Сьогодні було урочисто оголошено призначення на посаду директора Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Олександра Попельського.

Захід проходив у конференц-залі центру в присутності усього колективу. Заступник завідувача відділу забезпечення діяльності Марина Ірикова відзвітувала про позитивну тенденцію та основні досягнення  після проведення позапланової комплексної перевірки діяльності Закарпатського НДЕКЦ під керівництвом Олександра Миколайовича, який протягом цього часу виконував обов’язки директора.

 

Після заслуховування звіту перший заступник Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Сергій Кримчук зачитав витяг з наказу по особовому складу,  привітав з призначенням та побажав успіхів у подальшій діяльності.

Знаковою є підтримка та віра колективу НДЕКЦ  у керівника, адже Олександр Миколайович пройшов усі щаблі зростання та повністю знає специфіку роботи центру і знайомий з кожним працівником.

Подія завершилася традиційно  – колективна світлина на пам’ять про знакову подію.