Екскурсія для студентів Національної академії внутрішніх справ МВС України

Нещодавно Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр відвідали потенційні майбутні працівники – студенти третього курсу Національної академії внутрішніх справ. Серед керівників групи був присутній професор кафедри Кримінального процесу, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Віталій Горбачевський.

Традиційно, екскурсія почалася з відвідання музею ДНДЕКЦ. Експозицію представляли експерти центру, розповідаючи про все з професійної точки зору. Інформація була корисною та необхідною для студентів, що було зрозуміло зі значної кількості запитань, які виникали у керівниці групи Наталії Симоненко. Як справжній викладач, вона запитувала все те, чого її вихованці не зможуть почути чи побачити у стінах закладу освіти, а тільки працюючи в реальних умовах.

Найдовше затрималися у залі, де висвітлено роботу відділу біологічних досліджень. Головний судовий експерт сектору молекулярно-генетичних досліджень Світлана Петричук надзвичайно  змістовно та повно розповіла про історію виникнення та розвитку досліджень у світі та  Експертній службі зокрема.

По завершенню екскурсії у музеї усіх запросили до вибухотехнічної лабораторії. Студентів ознайомили з реальною роботою експертів та розповіли про ті важливі аспекти роботи та необхідні знання, які повинен знати кожен, хто хоче працювати у лабораторії.

Переповнені враженнями, набутими знаннями та емоціями, відчуваючи легку втому, гості подякували за екскурсію, а окремі з них обіцяли повернутися через кілька років, але вже як працівники Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.