Науково-практичний семінар «Актуальні питання судової балістичної експертизи»

16 травня розпочався науково-практичний семінар «Актуальні питання судової балістичної експертизи» у м.Житомирі. Відкривав семінар заступник директора ДНДЕКЦ Костянтин Ковальов. Також зі вступним словом виступив завідувач лабораторії досліджень, сертифікації зброї та обліку ДНДЕКЦ Олег Павленко.

Далі за регламентом семінару спікери презентували для розгляду власні теми, розкриваючи актуальні питання судово-балістичної експертизи. Першим спікером був заступник завідувача лабораторії досліджень, сертифікації зброї та обліку  ДНДЕКЦ Дмитро Гамов з темою «Про уточнення меж категорії «вогнепальна зброя».

Тему «Проблемні питання класифікації ручної вогнепальної зброї за критерієм призначеності» розкрив заступник завідувача лабораторії досліджень, сертифікації зброї та обліку ДНДЕКЦ Олександр Грищенко.

Завідувач відділу досліджень зброї лабораторії досліджень, сертифікації зброї та обліку ДНДЕКЦ Олексій Соколов розповів про проблемні питання криміналістичного дослідження вогнепальної  зброї та конструктивно схожих з нею виробів.

Спікерами першого дня були також працівники НДЕКЦ різних областей, загалом попередня кількість учасників, заявлених у програмі – 27. Кожна доповідь була змістовною, актуальною та важливою.

Наразі триває другий день семінару та продовжуються виступи доповідачів. Варто відзначити, що протягом двох днів, робота проходить у форматі питання-відповідь. З чого можна зробити висновок, що виступи спікерів викликають інтерес в аудиторії.