Підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС

      Протягом тижня тривають заняття з підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС, які є претендентами на присвоєння кваліфікації судових експертів за експертною спеціальністю «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів». Заняття проходять на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.
      20 травня пройшло відкриття, зі вступною промовою виступив Дмитро Швець, ректор ХНУВС, полковник поліції, кандидат педагогічних наук, доцент. Далі слово надали завідуючій лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ Людмилі Шарай.
Розпочала проведення занять для слухачів курсів Наталія Мілорадова, професор кафедри педагогіки та психології ХНУВС, кандидат психологічних наук, доцент, розповіла про ефективну комунікацію та професійну етику і стресостійкість судового експерта під час виконання професійних обов’язків.
Продовжив заступник завідувача відділу комп’ютерно-технічних досліджень лабораторії комп’ютерно-технічних та комунікаційних досліджень ДНДЕКЦ Євген Самарченко разом зі  та старшим викладачем кафедри кібербезпеки факультету № 4 ХНУВС, майором поліції Олексієм Рвачовим, які розкрили тему дослідження інформації на цифрових носіях за допомогою програмного забезпечення «X-Ways Forensic» та описали правила та структуру проведення дослідження обладнання для проведення азартних ігор (гральні автомати, відеостимулятори, ПК та ін.).
      Другого дня лектори проводили заняття для слухачів, зокрема заступник завідувача лабораторії комп’ютерно-технічних та комунікаційних досліджень ДНДЕКЦ МВС Ковальчук Сергій виступав з темою процесуального порядку використання спеціальних знань спеціалістів та експертів в процесі огляду місця події та темою комп’ютерно-технічного дослідження шкідливого програмного забезпечення.
      Заняття триватимуть до 24 травня. Інформацію про підсумки події буде оприлюднено після завершення заходу.