Екскурсія для учнів 10 класу гімназії №287 м. Києва

27 травня Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр відвідали учні 10 класу гімназії №287 м. Києва. Вони ознайомились з можливостями сучасних судово-експертних досліджень у напрямах дактилоскопії, балістики, а також у сфері криміналістичної вибухотехніки.

У музейній кімнаті експерти центру з професійної точки зору розповідали про представлені експозиції.  Головний експерт відділу досліджень зброї детально розповів про експонати, відповів на всі поставлені питання та показав певні моделі зброї, які цікавили школярів. Найбільшу цікавість викликала експозиція з холодною зброєю.

Головна експертка відділу почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів, та обліку розповіла історії про виникнення гривні, показала та назвала основні захисні елементи банкноти.

Розкрив особливості дослідження наркотичних засобів та продемонстрував сучасні прилади, пов’язані з обігом та використанням наркотичних засобів головний судовий експерт лабораторії досліджень матеріалів, речовин і виробів.

Про те, чим займається відділ біологічних досліджень розповіла головна судова експертка сектору молекулярно-генетичних досліджень. Також вона зазначила, що велику кількість злочинів вдалося розкрити тільки завдяки тому, що Експертна служба має велику базу і ґрунтовні напрацювання.

Після музейної кімнати екскурсія продовжилась у  вибухотехнічній лабораторії. Там судові експерти розповіли учням про види виконуваних експертиз та звернули увагу на правила безпечної поведінки з підозрілими пристроями.

Школярі залишили відгуки про проведену для них екскурсію та з новими знаннями покинули територію Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.